Su Deposu İzolasyon

PVC MEMBRAN İLE SU DEPOSU YALITIMI

Su depoları, binalarda içme ve kullanma sularının depolanması ve binaya suyun dengeli dağılımının sağlanması amacıyla yapılmış alanlardır. Binaların bodrum katlarında yapılmış olmalarının hiçbir sakıncası yoktur. Tam tersine, hidrofor sistemlerinin sağlıklı çalışmaları bakımından zemin katlarda bulunmaları gerekmektedir.

Su deposu eskimiş veya su kaçırıyor diyerek eski depoyu iptal ederek çok yüksek ücretlerle yeni bir depo yaptırmanıza gerek yoktur. Mevcut depoya, yeni su tankı yapımının %70 az maliyetine su kaçaklarını %100 kesen su deposu membanı ile yalıtım yapılarak sorunları ortadan kaldırmak ve depoyu en hijyenik haline getirmek mümkündür. 10 yıl garanti veren başka bir su deposu yalıtım çözümü yoktur.

Bitmiş inşaatların su deposu yalıtım problemi de, fayans veya sürme esaslı malzemeler ile kaplanmak yerine, aynı su deposu membranı yöntemi ile çok daha ekonomik fiyatta %100 sonuç alınacak şekilde çözülmektedir. Kullanılan membran; içme suyu ve kullanma suyu depolarının izolasyonunda son kat olarak kullanılan, içme suyu ile temasa uygunluk sertifikasına sahip, UV dayanımsız PVC su yalıtım membranıdır.

SU DEPOLARINDA MEMBRAN YALITIMININ ÖNEMİ

Eski veya yeni su depolarının yalıtımları, yanlış malzeme ve uygulama ile yapılmış ise, su depolarında çatlak, sızıntı ve korozyonlar meydana gelir. Şirketimiz; doğru malzeme seçimi ve uzman elemanlarla, su depolarında membran yalıtımı yaparak, kolon ve kirişlerin su sızıntısı ve korozyondan etkilenmesini %100 önlemekte ve 10 yıl garanti vermektedir. Membranla yapılan yalıtımlarda, membran yüzeylere
yapışmadığından, deprem ve sarsıntılarda duvar çatlasa dahi, membran %300 elastik olduğu için çatlamamakta ve su kaçaklarını engellemektedir. Şirketimiz, ayrıca, beton ve sac depolara epoxi, poliüretan ve sürme esaslı ürünler ile yalıtım uygulamaları da yapmaktadır.

SU YALITIM HİZMETLERİMİZ

  • Su deposu ve havuzların Hijyenik Temizlik Dezenfeksiyonu ve Bakımı
  • Su deposu yalıtım ve izolasyonu
  • Sac (Metal), Beton ve Fiber Tankların Kaplama ve İzolasyonu
  • İnşaatların Temel, Perde Duvarı, Teras, Çatı ve Zemin Yalıtımları
  • Gölet yalıtımları
  • Fiber, Polyester, Polietilen Su Deposu Montaj Satış ve Danışmanlığı
  • Apartman ve Sitelerdeki Tesisat, Hidrofor ve Su Arıtma Sistemleri
  • Yapı Kimyasallarının Uygulanması (Epoksi, Poliüretan, Çimento Esaslı)

Sosyal Medya'da Kartek İzolasyon

Tüm hakları saklıdır © 2016 kartekizolasyon.com | Designed by HanYazilim

İLETİŞİM

Soğanlık Yeni Mahalle, Muhsin Ertuğrul Sokak No 5/A - Kartal / İSTANBUL

E-POSTA
info@kartekizolasyon.com

TELEFON
0216 452 41 05
0532 443 47 45

TOP